Kullanım deneyimi Fito Spray

Bu hikayeyi bize anlattı Alex, Berlin. Adam anlattı da eylem için bir sprey zayıflama Fito Spray ve paylaştı sonuçlar.

Hikayemi paylaşmak istiyorum kilo verme. Belki de o birisi yardımcı olur.

Benim hikayem değil, benzer diğer birçok. Hayatım boyunca spor yaptım ve formda bir adam. Henüz birinci sınıfta ailem benden vazgeçti üzerinde tekvando, lisede ilgilenmeye başladım kick boks ve sol eski bir spor olmasına rağmen, zaten ulaşmak içinde önemli boyutlara. Okuldan sonra anne için ısrar etti gittim öğrenmek için hukuk üniversitesi, ama ben kendimi gördüm sadece spor – ofis gitmedi bile konuşma.

Ben fakültesi'ne olimpiyat ve profesyonel spor 4 güncel evlendi, ne oldu muhtemelen ana nedeni mezun olduktan sonra ben yapmak istedim spor kariyer için, çalışmak için gitti teknik direktör iyi bir fitness kulübü bulunuyor. Para ödendi, iyi bir aile yoktu. Vardı farklı müşteriler, ama çoğu, tabii ki, vardı insanlar kilolu. Benim hazırladığım onlara özel bir beslenme programı ve egzersiz programı, ve elde mükemmel sonuçlar.

O zaman gördüm tam sokaklarda insanlar, ben şaşkın: neden böyle? Onlar gerçekten memnun bir görünüm? Neden istemiyorlar bu sorunla başa çıkmak için? Çünkü bana göre, her şey oldukça basit: geldi, diyetisyen, orduya, fitness salonu, ve bir yıl ve bir buçuk getirdiği şekil. O zaman ben daha bilmiyordum, çok yakında sadece gittiğim yerde insanlar, bakıyorum kınayan, ama kendim için vereceğim yanıt soru, neden bu, neden böyle şimdi ben.

Ne neden olabilir, ağır bir iş olmadan uygun tatil

Ancak henüz bu konuda. Çok çalıştım, hafta sonu yapardı, sadece büyük tatil, bu tatilde olamazdı ve konuşma sırasında zaman zaman vardı 5-6 egzersiz gün. Ama bir gün ben sadece çıkamayacak yatak. Bu korkunç bir çaresizlik duygusu ve korku – hayır, hiçbir ağrıyordu, ama sadece gücü değil. Bana bir iş, her şaşırdılar benim eksikliği, ama ben bile istedim onlara bir şey açıklamak için. Karısı neden bir ambulans beni hastaneye kaldırdılar ve sonra tanı teşhisi: arıza endokrin sistem arka plan üzerinde akut yorgunluk.

Ben nasıl каялся o anda, arzu duymak, kendi vücudu ve yıpranma var, ama bu farkındalık çok geç geldi. Beni biraz iyileşmiş ve eve gönderdiler tayin hormon tedavisi ve söz, sonra tazminat sağlığım tamamen normale döner. Belki de bu kadar olurdu ve oldu, sanki benimle eve dönüş yok olmaya başladı çok garip bir şey: ben hissettim, oldukça iyi, ama daha fazla gitmek istemiyordu salonu, sadece yatıyordu bütün gün kanepede, ve hatta bir yürüyüş için, yaklaşık bir ev vardı değil ikna.

Karımı böyle bir eğilim değil takım. Sadece ben değil getirirdi, para, aile, başka bir şey değil, ona yardım eden, ve, bakmak, insan, saat seyirci tavan – eğlenceli değil personel. Sonunda karısı sadece aldı, bir çocuk ve beni terk etti. Ben de kaldı, onun depresyon başlayarak, sopa ve onun acı ve yalnızlık. Bir buçuk yıl oldu benim öğrenmek değil – sağlıklı bir güçlü erkek ben dönüşmüştür hastanın obez yaşlı adam. Arkadaşlar denedim beni çekin bu durum, ama bu bir işe yaramaz oldu. O zaman anladım, her şey tam yeteneğine sahip bireyler kendi kendine yeme durdurmak ve çalışmaya başlamak salonunda. Bunların çoğu, sanırım, vardı, benzeri duygusal durumda olan sadece onları engel değişebilir.

Daha iyisi için değişim

Bir gün kızım geldi beni ziyarete, o getirdi bana Fito Spray (eski eşi karar verdi satın almak için) bana söyledi, ben en azından denedim. Ben bir görünüm yaptı, ne etti, ama o fark etmeyeceğim bile yapmak böyle bir şey, yardımcı olmak için, kendiniz için, ne ağlamaya başladı. İşte o zaman beni sanki elektrik çarptı – olmadığını anlamaya başladım, o zevk onun çaresizlikten, canını yakacağım tüm insanlara, beni seven. Ve hatta bu küçük bir kız acı çekiyor, ben istemiyorum tıklamanız sprey şişe birkaç kez bir gün. Onun gözyaşları sanki bana yapmış ayık ve denemeye karar verdim.

Bu sprey gerçekten bana ikinci bir hayat onun sayesinde bende eksik arzusu, sürekli olarak bir şey çiğnemek. Sonra ben artık istiyorum o yiyecek yedim daha önce, ve tüm bu çörekler, hamur işleri, kızarmış köfte ve patates çelik ağır mide ve tadı kötü. Böyle bir değişiklik güç bana yardım azaltmak için yağ kütlesi, bu, buna karşılık, verdi, teşvik ve arzu tekrar sağlıklı. Yavaş yavaş ben tekrar yürümeye başladı spor salonu, tabii ki, gibi, bir, antrenör, nasıl bir müşteri. Tüm bu zaman zevk devam Fito Sprayne faydası oldu bana sopa beslenme programı, ben kendim gerçekleşti, ve en önemlisi bana kolay değil akşamları.

Kullanım deneyimi Fito Spray

Genel olarak ben çok hızlı bir şekilde geri döndü eski formuna neredeyse altı ay başardım kilo 57 kg! Hormon tedavisi iptal edildi, eşi bir çocuk ile geri döndü ve ben tekrar yaşayamam geçen bir hayat. Şimdi ben daha iyi anlıyorum, müşterilerine, bu nedenle yapılan bazı düzeltmeler geliştirilmiş benimle programı, zayıflama. Şimdi ben уделяю daha fazla dikkat tam psiko-duygusal, müşterileri ile ilgili, ve, tabii ki, onları tavsiye sprey Fito Spray.